Dnes je 12. července 2024

Zpráva o činnosti výkonného výboru SK Všeruby

Jaro 2014

Tak nám skončila jarní část sezony. Úplně se nám zrovna nepovedla, ale myslím si, že bychom mohli najít i některé světlé okamžiky. Já sám osobně jsem rád za to, že se nám daří ke kopané získávat hráče mladších ročníků. Pro příští sezonu jsme do okresních soutěží kromě družstev dospělých přihlásili družstvo starší přípravky a také pokračujeme s družstvem dorostu. A jak jsme se umístili v konečných tabulkách: muži „A“ 12. místo (25 bodů) v III. třídě – sestup do IV. třídy, muži „B“ 8. místo (22 bodů) v IV. třídě, dorost 9. místo (6. bodů) v okresním přeboru, mladší žáci 10. místo v okresním přeboru a mužstvo staré gardy 11. místo. Jak je vidět, výsledky nejsou nic moc, ale pracujeme na jejich zlepšení. Vzhledem k tomu, že dlouhá léta se ve Všerubech s mládeží nepracovalo, tak nám nezbývá než vydržet, poctivě trénovat a výsledky se jistě dostaví. Na výboru jsme také dlouho a vášnivě řešili, zda do nového ročníku přihlásit jedno nebo dvě mužstva dospělých. Nakonec většina rozhodla, že přihlásíme „A“ i „B“ mužstvo.

Rekonstrukce            

V současné době připravujeme a v nejbližší době spustíme rekonstrukci „boudy“ na hřišti. Plánujeme, že „bouda“ (již z ytongu) bude stát v plné kráse na svém místě v době Letního turnaje. Budeme rádi za každou pomocnou ruku, neboť veškerá práce bude jen a jen na nás. Rád bych v příštím čísle poděkoval co největšímu počtu spoluhráčů, fanoušků či spoluobčanů za pomoc, doufám jen, že stavění se nebudou účastnit jen členové výboru, tak jak je to při většině našich brigád nedobrým zvykem.

Realizované akce            

Kromě fotbalových zápasů jsme 31. 5. uspořádali tradiční dětský den, i přes částečnou nepřízeň počasí se akce povedla, zaregistrovali jsme téměř 80 dětských účastníků. Týden na to jsme tančili pod otevřeným nebem při pouťové zábavě. I přes vysoké datum si cestu na parket našlo 120 tancechtivých spoluobčanů. Malou měrou jsme se podíleli na pomoci městu při pořádání Městských slavností, zejm. jsme pomáhali se stavěním stanů a následným uváděním města do původního stavu.

Nové stránky SK Všeruby           

Zaregistrovali jsme si doménu www.sk-vseruby.cz, v současné době pracujeme na zprovoznění našich internetových stránek, kde budete moci sledovat nejnovější informace týkající se našeho SK.
           
Po skončení jarní části sezony jsme doseli hřiště, které nyní necháme odpočinout. Tímto žádáme spoluobčany, aby nevstupovali na hlavní hrací plochu a rovněž tak i na ohraničené plochy na malém tréninkovém hřišti. První akcí v letní sezoně bude Letní turnaj, který proběhne pravděpodobně dne 16. 8.

Poděkování           

Závěrem bych chtěl využít tohoto prostoru a jako trenér dorostu poděkovat všem hráčům, kteří v letošní sezoně hráli, hrají a doufám, že i dále budou hrát za všerubský dorost. Byla to naše první sezona, sice výsledky nevypadají zrovna slavně, ale já vím, že kluci se snaží a při zápasech většinou makají na 100%. Mírné rezervy máme v účasti na trénincích, slabá je také platební morálka (příspěvky, praní dresů apod.), ale to vše chce čas a hlavně vůli chtít. Také bych chtěl poděkovat rodičům či rodinným příslušníkům hráčů za pomoc ve formě odvozu kluků na zápasy a dík také patří Lubošovi Černému a Pavlovi Turečkovi za pomoc při vedení zápasů.
           
A na úplný závěr bych chtěl jménem výkonného výboru poděkovat panu ing. Antonínu Divišovi a Markovi Zábrahovi za jejich nemalé sponzorské dary, které nám věnovali sami od sebe. Ještě jednou díky.
 
Václav Červenka
předseda výkonného výboru