Dnes je 12. července 2024

Zpráva o činnosti výkonného výboru SK Všeruby

 září - listopad 2013

Skončila podzimní sezona, výsledky našich mužstev nejsou nic moc. „A“ mužstvo ve III. třídě 10. místo, „B“ mužstvo v IV. třídě 8. místo, stará garda 5. místo, dorost v okresním přeboru 9. místo a mladší žáci v okresním přeboru obsadili 10. místo. Na jednu stranu, jak jsem již uvedl, výsledky nic moc. Ale při pohledu z druhé strany, kde v jaké obci velikosti našeho města mají pět mužstev schopných hrát okresní soutěž? Já osobně jsem rád hlavně za naši mládež, to že se nám podařilo dát dohromady družstvo dorostu a také že se neustále zvyšuje počet našich žáčků. Je to i vidět na trénincích dospělých, které probíhají většinou společně s dorostem. V současné době, kdy si většinou všude stěžují, že na tréninky chodí minimálně hráčů (což byl i náš případ, neboť např. na podzim loňského roku nebo na jaře letošního roku nebylo výjimkou, že na tréninky chodili dva nebo tři hráči – včetně trenéra), tak u nás chodí kolem 15 hráčů – a to i nyní v „zimě“ v době přestávky – při posledních trénincích na „umělce“, horší to bývá v neděli dopoledne, ale tam je neúčast dána objektivními důvody. Pro případné zájemce – dospělí s dorostem trénují od 18:00 hod v úterý na „umělce“ vedle ZŠ, žáci chodí v úterý od 17:00 hod do tělocvičny ZŠ.

Poslední zápas sezony 

Protože nám výsledky našich mužstev nejsou lhostejné, tak jsme na konec sezony pro hráče „Áčka“, „Béčka“ a dorostu připravili poslední zápas sezony mezi „Áčkem“ a „Béčkem“ spojený s následnou hráčskou schůzí. Celkem se nás na hřišti sešlo 23, výsledek není důležitý (rozhodla zejm. značná převaha v útoku „Áčka“) a následně jsme si na schůzi vyříkali určité neduhy, které nás trápí, jako jsou např. neúčast dospělých na trénincích, neochota hráčů účastnit se brigád nebo pracovat kvalitně při „službě při zápasech“, velké problémy máme také s vybíráním členských příspěvků a příspěvků na praní dresů apod. Proto bychom od jarní části sezony chtěli nastavit určitá pravidla, které bude nutné ze strany hráčů respektovat a plnit. Velký dík za uspořádání tohoto zápasu a hlavně hráčské schůze patří Jardovi Zemanovi, který byl hlavním iniciátorem této akce.

Pronájem restaurace

V současné době řešíme tako ukončení pronájmu restaurace „MUŇÁRI“ ze strany současné nájemkyně, i přes podané inzeráty jsme se dosud se žádným novým zájemcem nedomluvili. Pro případ toho, že se nám nepovede restauraci pronajmout, se pokusíme alespoň v nouzových podmínkách restauraci provozovat při zápasech a po trénincích, takže např. silvestrovský fotbálek a následné posezení na hřišti se konat bude, rovněž tak i valná hromada a další akce.

Závěrem bych chtěl všem našim hráčům, příznivcům a spoluobčanům jménem výkonného výboru SK Všeruby popřát krásné Vánoce a pohodový vstup do Nového roku, zachovejte nám, prosím, přízeň, my budeme dělat všechno pro to, aby naše výsledky byly co nejlepší a aby všichni měli z fotbalu ve Všerubech radost.
 
Václav Červenka
předseda výkonného výboru
SK Všeruby
Zpět na SK Všeruby