Dnes je 20. ledna 2022

Tak ještě jeden krůček - vyzkoušej načíst QR kód

 
                                   QR kód

Takže, jak se dostat k pokladu:
Základem je od pondělí  sledovat www.provseruby.cz/poklad

Tajenka má celkem 24 pozic (mezery nepočítáme), k těmto pozicím bude vydáno celkem 12 nápověd, která Vás zavedou na různá místa, kde musíte vždy najít dvě čísla. Menší číslo bude patřit na nižší pozici, větší bude patřit na pozici označenou vyšším číslem.
Nápovědu si musíš otevřít čtečkou QR kódu. Jestli Ti funguje, zjistíš klidně i na našem plakátu, kde je QR kód aktivní a který Tě zavede…………, hádej kam.

Čísla si zapisuj do hrací karty, kterou získáš při vyhledání místa při první nápovědě.
Po vyhledání všech čísel na všech 12 místech musíš prolomit šifru a tak získat tajenku. K prolomení šifry Ti poslouží 3  bonusové nápovědy, které budou rovněž průběžně zveřejňovány na www.provseruby.cz/poklad.
První tři účastníci, kteří zašlou správnou tajenku na tel. č. 731 670 536 nebo na info@provseruby.cz získají velký poklad, ostatní budou také samozřejmě odměněni, i když trochu menším pokladem.

Počítáme, že nápovědy budou zveřejňovány po dobu cca 4 – 6 týdnů, místa k vyhledání čísel jsou v dostupné vzdálenosti několika km od Všerub, vhodné i pro kočárky.
Dle našeho názoru to nebude jednoduché, ale ani přehnaně složité, bude třeba rozpohybovat svaly na nohou, trochu také šedou kůru mozkovou, zapojit všechny členy rodiny, protože toho může napadnout to a toho zase něco jiného.
Ať se líbí a všichni si to užijete, to zase bude odměna pro nás.

Vašek Č.